Velkommen til Sommerbandy !     

Sommerbandy i Stavern er Norges største utendørs innebandyturnering  
Bli med du også !  

MELD DEG PÅ HER

29 juni - 1 juli 2018

Størst

Sommerbandy er Norges største utendørs innebandyturnering med over 60 lag.

Vakrest

Vi spiller i en av Norges vakreste sommerbyer Stavern. Med masse badeplasser og fartsfylt uteliv.

Drakter?

Trenger dere nye drakter til Sommerbandy? Kontakt Teamdesign Norge! Sommerbandylag får spesialpriser!

Påmelding for Sommerbandy 2018 er åpnet!!!


Norges største utendørs innebandyturnering har 4 forskjellige turneringer 2018!

Sommerbandy #11 spilles fredag 29.juni - søndag 1.juli.

 Gul turnering: Herrer, Elite - Div.3 - Spilles fredag - lørdag (29.juni-30.juni)

 Rød turnering: Herrer, Bedrift & Kompislag - opp til div.3 - Spilles fredag - søndag (29.juni-01.juli)

 Rosa turnering: Damer, Elite - Div.1 - Spilles fredag - søndag (29.juni-1.juli)

 Turkis turnering:
 Damer - Bedrift & Kompislag - opp til div.2 Spilles fredag - søndag (29.juni-01.juli)

Ved for få lag i vår nysatsning "Turkis turnering", vil Rosa og Turkis slås sammen, og spilles sånn som dame-turneringen har blitt spilt tidligere år.

Resultater

Her finner dere resultater fra tidligere år

Følg med på Facebook-siden vår!
Det er her du får med deg alle våre oppdateringer.
http://www.facebook.com/sommerbandy

Nyheter

Sommerbandy 2017, den 10:e Sommerbandy:en! er over for denne gang!
Gratulasjoner går til årets vinnere:

GUL: Homof IL
RØD: Hunnakattafan
ROSA: Cheering is Caring

Bilder vil vi etter hvert laste opp på facebooksiden vår: http://www.facebook.com/sommerbandy
Husk å lik oss på Facebook, det er der vi kommer med informasjon og nyheter.


 

Hall Of Fame

  • Vinnere 2017
    Gul: Homof IL (Gjerdrum)
    Rød: Hunnakattafan (Immeln, SWE)
    Rosa A: Cheering is Caring (BMIL)
    Rosa B: TEAM TWERK (Nittedal)

  • Vinnere 2016
    Gul: Team Preben (Arvika,SWE)
    Rød: Mix Fighters (Nittedal)
    Rosa A: Backstabbers United (Oslo)
    Rosa B: 
    TEAM TWERK (Nittedal)

  • Vinnere 2015
    Gul: Team Preben (Arvika,SWE)
    Rød: Jessheeeeeim 1 (Ull/Kisa)
    Rosa A: Erre herre er party (Oslo)
    Rosa B: Brigitte & the Stickbreakers (Oslo/Fredrikstad)

  • Vinnere 2014
    Gul: Släpp Sargen (Arvika,SWE)
    Rød: ARAM IBK (Rykkinnskauen)
    Rosa: Natt&Dag (BMIL)

  • Vinnere 2013
    Gul: Är det några oklarheter? (Arvika,SWE)
    Rød: Søndre Vikings (Nittedal)
    Rosa: Hotte Koteletter (Oslo)

  • Vinnere 2012
    Gul: Dé går bra nu (Köping,SWE)
    Rød: Hvasajeg.no (Oslo)
    Rosa: Brigitte & the Stickbreakers (Oslo)

  • Vinnere 2011
    Gul: Släpp Sargen (Arvika,SWE)
    Rød: Mjøsa IBK (Tønsberg/Gjøvik)
    Rosa: Kremen (Oslo)

  • Vinnere 2010
    Gul: Dé går bra nu (Köping,SWE)
    Rød: Norrlands Athen (Härnösand,SWE)
    Rosa: Sveiva Golden Girls (Oslo)

  • Vinnere 2009
    Gul: Vålerenga (Oslo)
    Rød: The Clowns (Sandefjord)
    Rosa: Sveiva Golden Girls (Oslo)

  • Vinnere 2008
    Gul: Fatpipe Bitches (Linköping,SWE)
    Rød: Team Palmekysten (Larvik)